Оцінка відповідності (сертифікація систем менеджменту, продукції) - Київська філія ДП "Київоблстандартметрологія" (Киевоблстандартметрология)

Оцінка відповідності (сертифікація систем менеджменту, продукції)

Київська філія Державного підприємства «Київоблстандартметрологія» (ДП «Київоблстандартметрологія») є акредитованим та уповноваженим органом з сертифікації та оцінки відповідності (UA.TR.062) продукції, товарів та послуг.

У своїй діяльності ми спираємося на актуальну нормативну та законодавчу базу яку має підприємство, принциповість, високий досвід та професіоналізм наших фахівців, надійності у отриманих достовірних результатах, що підтверджуються сучасним європейським обладнанням нашої випробувальної лабораторії.

Сертифікація, оцінка відповідності продукції та випробування здійснюються завжди своєчасно та кваліфіковано на повіреному та відкаліброваному обладнанні згідно затверджених методик випробувань перевірених шляхом міжлабораторних порівнянь, які підтверджені Національним агентством з акредитації України на європейському рівні – визнанням ILAC (http://ilac.org) завдяки чому ми заслужили на довіру своїх клієнтів як в Україні так і країнах ЄС.

Метрологічна діяльність підприємства це точність, якість та неупередженість в отриманні результатів досліджень, сучасні методики калібрування які підтверджені свідоцтвами про уповноваження та перевірені незалежними провідними фахівцями Мінекономрозвитку України.

Головна мета нашої діяльності – проведення робіт з оцінки відповідності, сертифікації, випробувань продукції, навчання, просвітницької діяльності та метрологічного забезпечення всіх без виключення етапів виробничої діяльності Вашого підприємства.

Технічні регламенти щодо яких призначено ДП «Київоблстандартметрологія»:

  1. Технічний регламент безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 р. № 62;
  2. Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. № 785;
  3. Технічний регламент безпечності іграшок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 р. № 515;
  4. Технічний регламент мийних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2008 р. № 717.

Термін виконання робіт:
Надання роз’яснень (рішення, довідки), щодо сертифікації, оцінки відповідності – 1 година.
Сертифікація, оцінка відповідності, в залежності від складності продукції, та її випробувань – від однієї доби до двох тижнів.

Київська філія ДП «Київоблстандартметрологія» завжди йде на зустріч партнерам при вирішенні питань про терміни виконання робіт, оптимізацію витрат, форму і терміни оплати.
Якщо Вам необхідна дійсно професійна робота в області оцінки відповідності, сертифікації та випробування продукції, Київська філія ДП «Київоблстандартметрологія» стане Вашим надійним партнером.

Замовити зворотній дзвінок та отримати консультацію:

Уточніть, які послуги вас цікавлять? *X